Sot është një nga emrat më të njohur, por shikoni si dukej Ermal Mamaqi 19 vite më parë (FOTO)

Aktori i humorit dhe tashmë moderator, Ermal Mamaqi është në ekran prej shumë vitesh. Nga fillimet e tij ka kaluar kohë Tashmë e shohim në ekran të kuruar deri në detaj deh me veshje të kushtueshme dhe serioz. Kostumet e tij dizenjohen nga një stilist i huaj.

Por para se të mbërinte në këtë ditë  këngëtarja Flaka Krelani është kujdesur të na kthejë pas në kohë me  dy foto të vjetra të moderatorit të njohur.Në njërën prej fotove Ermali shfaqet vetëm, ndërsa në tjetrën është në shoqërinë e motrës së Flakës dhe një miku tjetër.

Bëhet fjalë për foto të shkrepura në vitin 2000 dhe sigurisht që pas 19 vitesh Ermali ka ndryshuar shumë. Fotot e mëposhtme nuk kanë nevojë për koment.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet që të ndryshohet sistemi zgjedhor?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zyrtare/ Në 1 qershor hapen kopshtet dhe çerdhet