Stresi si rrallë herë: Po të mos kishte ndërhyrë Policia në 8 janar, do i kishim hedhur nga kati i dytë të gjithë pa përjashtim

Stresi

Stresi

Stresi është një personazh i cili ka tërhequr vëmendjen me këngët e tij, por është konsideruar herë pas here edhe “problematik”, pasi jo pak herë ka përfunduar në Komisariat. Kësaj here, si rrallë herë ka pasur një falënderim për uniformat blu dhe kjo për punën e bërë në protestën e 8 janarit të thirrur nga Berisha.

Sipas tij, Policia ka ndërhyrë në kohë duke parandaluar një përkeqësim të situatës.

“Po mos të kishte ndërhyrë shteti ne do hynim aty dhe do i hidhnim nga kati i dytë të gjithë pa përjashtim. Edhe ata që nuk janë larë nga dy muaj…janë partiota të mi nga Tropoja. Njerëz që pasi ikin nga PD-ja ikin dhe luajnë boxhoz gjithë natën pijnë aklool, pijnë drogëra. Këta janë mbështetësit e Lulzim Bashës. I them drejtëpërdrejt me këta mbështetës që ke nuk do arrish asgjë sepse i dimë se cfarë niveli janë ata. Të shohësh pastaj nivelin tonë ka lezet, është ylli në ballë. Po të kishim hyrë në kat të dytë sot do qeshte e gjithë bota me ne dhe herës tjetër i këshilloj të mos hyjnë në katin e dytë. Kësaj radhe edhe tanket le ti vendosin në derë, popullit do jetë më mirë i organizuar se vetë shteti. “, shprehu Stresi në një intervistë për mediat.

B.K./J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gripi: 24/01/2022 08:49

  Tropojan pisanjos dhe idiot. E nxorren mr breke neperkembe si zagar kur e arestuam duke i bere nder dhe asaj torollakes qe mori per burre. Ik o Arkimed ik se do te rastise ndonje shef si Ali Gjoni dhe do te dergoje tek agji shpejt.

  Përgjigju
 • Portokalli: 23/01/2022 23:01

  Mos u merzit se do kete protesta te tjera sepse do kete halle plot per saliun e per zenin. Qendro gati. Mbaj edhe çunat te karikum. Vdekje fashizmit...

  Përgjigju
 • princi baba tomori: 23/01/2022 15:22

  1 me te gjatin ke me marr ti bashke me salukun e ilir metaj (meta)

  Përgjigju
 • 0&pi: 23/01/2022 13:26

  Njetij tipit me ja gjet disqet pa lek ne rrug te madhe ju kaloj siper e nuk marr asnja.

  Përgjigju
 • HAJDAR KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 23/01/2022 09:06

  Shikoni shtresin analfabet nga familje bërnut e injorant të ler e ky pler thot do ti hidhja të gjith jasht. Po ky haron që lyl brava është më kriminel se ustai tij kriminel salheu e so dihej se si do përfundonte ky analfabet shtresi sumës.

  Përgjigju
 • SKRIFTERI: 22/01/2022 23:15

  ketij koke shkretit i duket se eshte i pa vdekshem te shikoj nje here se ku kane perfunduar te gjithe ata qe e kan mbajtur veten per trima, shyqyr qe nuk ndodhi asgje ate dite se nuk dihej se kush do ishte trimi pranda rri e shiko punen tende e mos u bej mish per top per te tjaret

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Italia propozoi planin e paqes, Lavrov: Nuk është serioz