Stresi u kap në hotel me një vajzë tjetër me kokainë dhe armë/ Mamaja zbulon detaje nga dasma: Kejsi me të bardha, do jesh nuse kopertinash

Stresi dhe Kejsi e fejuara e tij

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ndodhet prej 2 muajsh në burg, ndërkohë që e fejuara e tij Kejsi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka postuar së fundmi një foto në rrjetet sociale në krah të Stresit teksa të dy kanë pozuar veshur me të bardha. Ndërkohë që në këtë foto nuk ka munguar komenti i mamasë së Stresit, Shpresa Lushaj, e cila paralajmëron një dasëm të çiftit.

“Shumë shpejt veshur me të bardha Kejsi. Do jesh nuse kopertinash. I dua Stresin dhe Kejsin.”-shkruan mamaja e Stresit.

Ndërsa Kejsi ia kthen: Kam vjehrrën që çdo vajzë dëshiron të ketë.

Postimi i Kejsit në rrjetet sociale dhe komenti i mamasë së Stresit

Reperi Stresi u arrestua 2 muaj më parë në një hotel në zonën e Linzës. Stresi ndodhej në hotel me një vajzë 20 vjece, si dhe iu gjet një pistoletë Beretta, dhe një sasi kokainë.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?

Komento

Komente

 • Cubi: 09/01/2019 14:08

  Sa tr mir e ka mamin stresi, sta prish per asgje. Hallall. Ta kisha dhe un nji vjerr ashtu

  Përgjigju
 • Ardi: 09/01/2019 10:31

  Hahaha hahahahahahaha u grin me Englisch malokëria

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Aksidentuan për vdekje 61-vjeçarin në aksin Lezhë-Milot, në pranga dy persona