Tifozët e Marokut imitojnë ata japonezë dhe pastrojnë tribunat pas ndeshjes kundër Spanjës (VIDEO)

Disa tifozë të Marokut, skuadrës që mundi Spanjën, kanë pastruar shkallës e stadiumit mbrëmë pas ndeshje.  Ndoshta kanë imituar fansat japonezë ose ndoshta është bërë modë. Ndoshta është thjesht një teknikë për të bërë video virale për t'u postuar në mediat sociale.

Megjithatë, është diçka e dobishme. Edhe pas fitores historike të Marokut ndaj Spanjës, tifozët e skuadrës së drejtuar nga Regragui nisën pastrimin e tribunave të stadiumit.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

VIDEO rrëqethëse! Nëna nën rrënojat e tërmetit sjell në jetë foshnjën, por vetë vdes! Qytetari merr të sapolindurin në duar

VIDEO rrëqethëse! Nëna nën rrënojat e tërmetit sjell në jetë foshnjën, por vetë vdes! Qytetari merr të sapolindurin në duar