I tërhoqi dorën Bashës, truproja godet qytetarin në Pogradec (VIDEO+FOTO)

POGRADEC - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme zhvilloi turin e tij takimeve me qytetarët e Pogradecit të cilët i ftoi të marrin pjesë në protestën e 16 shkurtit përpara Kryeministrisë. Mirëpo gjatë këtij takimi u vu re një incident i sikletshëm me protagonistë truprojat e kreut demokrat. Incidenti ka kaluar pa u vënë re nga të pranishmit, mirëpo kamerat e televizioneve e kanë fiksuar atë. 

Një qytetar takoi me Bashën dhe diçka i pëshpërit kreut demokrat e më pas i tërheq dorën në shenjë pakënqësie. Në momentin e ndarjes, kreu i PD dëgjohet t’i thotë atij fjalët "e vendos populli". Menjëherë pas shtrëngimit të duarve më Bashën dhe 'provokimit' nga ana e qytetarit, ky i fundit është goditur nga truproja i kreut të PD-së.

Momenti i goditjes së qytetarit

Madje, siç duket edhe në këtë video, dy truprojat e Bashës gjatë gjithë kohës shtyjnë njerëzit për t'i hapur rrugën Bashës gjatë marshimit në qendër të Pogradecit./CNA/

//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento

Komente

 • Labi: 14/02/2019 10:19

  Ore ky plaku mase do ket ber na nje dial me gjak n damare se t jem diali keti plakut kete pler e ke sakat n karrike..Po do jet pa njeri gjyna..

  Përgjigju
 • baxhanaku tjeter i konjakut: 14/02/2019 07:47

  konjak moj moter.... he na rrufsh edhe mua bol...

  Përgjigju
 • Ivertet: 13/02/2019 20:15

  Po e votuat kete, mbas grushtit do hani K...n. 100% e sigurt

  Përgjigju
 • Konjak: 13/02/2019 19:28

  Ne kemi mas krahasimi te se vertetes e arsyes ,gjithmone, vetem opinionet e zakomet e vendit ku jetojme. Equajm barbare gjithcka qe nuk hyn ne zakonet dhe sjelliet me te cilat jemi mesuare edukuar.

  Përgjigju
 • Populli: 13/02/2019 16:15

  Cjane keta budallenje qe I vene mbrapa nje krimineli vrases qe e ka emrin Lulzm Basha Zoti na ruajt

  Përgjigju
 • baxhanaku konjakut: 13/02/2019 16:14

  Konjak mer ta pifsha dolline....he na rrufsh bol...

  Përgjigju
 • Konjak: 13/02/2019 11:58

  Ne ikone nuk shihet as grusht as shtyrie te popullit nga bodigardet.SHikohet ,takim i Bashes me qytetarin, jan takuar me duart e tyre ,dhe kane afruar kokat dhe dicka bisedojne.Pretendohet se jan filmuar leviziet ;atehere pse nuk duket grushti qe godet qytetarin apo shtyria brutale e qytetareve.Zoterinj ,mos beni avukatin e djallit,mos ashpersoni mardheniet midis popullit ,boll ky popull eshte i ashpersuar midis vet vetes;boll kemi vrar e veasim njeri tjetrin,dhe sa kohe do vazhdoni ta mashtroni popullin fukara .

  Përgjigju
  • Syri i shqiponjës: 13/02/2019 20:58

   O konjak... ti mbase duhet të mbash syza (e nuk i mban), prandaj nuk e sheh gomarin si e godet njeriun, ose ka gjasa që dikush ta ka mbushë edhe mendjen (se vrimata tjera me siguri t'i kanë mbushë që moti!!!) që të thuash se "nuk duket grushti që godet qytetarin...". Ti bën avokatin e djallit gjithë ditën e gjithë natën, ndërkohë që akuzon të tjerët për veprim të tillë. Vetëm të të tregoj se s'jam nga Shqipëria dhe se s'më intereson fare a Rama a Sala a Lala fiton sepse janë një m*t të gjithë...

  • shqupist leshi: 13/02/2019 18:28

   sa konjak ke pire sot more djale?eshte qelluar ne stomak.keta kriminela duan pusht-et me zor se nuk jane te zotet te bejn as politik dhe as kane ndonje plan te mire per njerzit.por kane vetem pale per vjedhje dhe vrasje per veten e ture dhe nje pjese kafsheri qe i ndjek nga mbas.

  • O koklesh: 13/02/2019 16:18

   Te 10-fsha ty dhe lulen.

  • Toni: 13/02/2019 15:12

   E shikon videon ti apo e ke me pertese

 • Hinglateti: 13/02/2019 11:00

  Basha me kembe te "trasha" sa ky temi.I kam dhi me gjithe boudigarde qe ka

  Përgjigju
 • tironca: 13/02/2019 09:51

  Sbohet pd mo jooo , 2019 akoma me tropojon pd ? a jan ne terezi keto a jo??as i here sdo boni hajer si parti ose keni ra dakort me komunistat se ska shpjegim tjeter

  Përgjigju
 • Berat: 13/02/2019 09:49

  Basha

  Përgjigju
 • Mixalus: 13/02/2019 09:18

  Te tere njesoj jane more keta kriminele mos i besoni

  Përgjigju
 • Arjani: 13/02/2019 08:48

  PLEHU LULËZIM BASHA VRAU 5 VETË NË BULEVARD E VODHI 230 000 000 EURO.AKOMA DUAN PUSHTET BANDAT E SALIUT....

  Përgjigju
  • Marjus: 13/02/2019 15:33

   Po kush i vrau saliu apo basha ? Tani si cope ro**irash qe jeni ju te ps mund ta ndani mendjen se kuwh prej tyre?

 • ku jemi: 13/02/2019 08:40

  o zot i madh a ka turp me te madh turpet qe bejne keta do i lejne gjithe jeten mbrapa bote

  Përgjigju
 • dulja: 13/02/2019 05:24

  shkoni,shkoni ne poteste se mishe pere tope do tju perdorin keta pushtata

  Përgjigju
 • Tani: 13/02/2019 00:05

  O gazetar fundrrina!po ku ishte grushti?po ti kishte ra grusht zdo levizte me!me shum dashuri e shtyvi pak

  Përgjigju
  • CaBone: 13/02/2019 10:45

   O Tani po ca duhet te bente sipas teje ti fuste plumin qe ti mos tna caje Ka...in apo ca? Ai gjest shum i ulet akoma kur eshte dhe punojes garde. Ai ka dal aty se i zien kika nga hallet mendoj un dhe i duket ky lesbiku Luleshe si zoti ne momente te veshtira, kurse ky pi..h robshi e shtyn oa te keq sikur te jet qen rrugesh. Sa do ai eshte nje xhaxha i moshuar qe ka nevoj per respekt vetem per moshen. Apo juve ju kam zen syt lesh dhe jeni thjesht partiak te deshperuar vetem per vdhjedhje ndaj ari populli te mjer dhe sju bejn syt drit. Do kisha shum deshir tma bente mu ai robshi ate gje dhe ta coja sonte te mami vet me karrige dhe tub ushqiminoer 6 muajt e ardhshem qe kur te shifte njeri te zakonshem rruges ti shpetonte cici ne bracka. Turp e shum Turp

  • tani: 13/02/2019 09:22

   ik o tqr ..shko kthehu prape ne shkolle fillore , pr, katunar legen. SHTYVI pak pr te tu...ishalla ta shtyjne LOKEN e MOTREN E MAMIN E CA TE KESH, me aq dashuri. PR.

  • Ariu: 13/02/2019 07:23

   Ty tano te paska bo lulushi zusken e tij me duket. Sa lek more per ket koment qe bone?

 • erti: 12/02/2019 23:48

  A Fare Poshter Ala Pa Erdh n Pushtet fillove ti gjujt Njerzve

  Përgjigju
 • ardi: 12/02/2019 23:12

  truproja eshte punonjes i gardes pasi shefi opozites ruhet nga garda me ligj. ka bere punen. ikni provojeni ti terhiqni doren edi rames (me qe ju terheq nga hunda perdite) dhe shiheni se ca do ndodhe

  Përgjigju
  • Babalja: 13/02/2019 05:31

   Po eee dmth edhe sali lusha punonjes i gardes ka qene? Ma va .. kur nuk njohuri mos shit mend.

 • Ropt: 12/02/2019 23:12

  A plera plera ska fjal per koment kta duhet djegur rraf e poshter gjyna gjuan te moshuarin plera

  Përgjigju
 • Alti: 12/02/2019 23:00

  Ky ka qën bodigardi i Z. Berisha. Njeri shum i dobët

  Përgjigju
 • shhshehe: 12/02/2019 22:52

  Vetem grusht qe nuk ishte... ca jane keto artikuj

  Përgjigju
  • HellBoz: 13/02/2019 11:52

   Nk ishte grusht? Pse duhet ta bente ?? Me vjen keq per nj pjes te dhqiptareve qe jan te mir se me ju vk nk behet do i karrim te gjith Angli e le ta mbajn pushtetaret Shqiperin se esht bere vend vk nga politika...dhe meq nk quhet grusht sikur tja fut pak ka.n motres tende vtm koken vtm e qir nk quhet ashtu mir

 • legen: 12/02/2019 22:49

  i ka hypur vetja vetja shume ne qef. je shume djale i keq gardist negativ je. lepija mire ko..t lulit

  Përgjigju
  • Akrepi: 13/02/2019 14:20

   R**t ku ti keni te gjith ju qe e mbroni dhe e votoni kete kriminel anti shqiptar×

Lajmi i fundit

John

Berisha në Parlament? Alibeaj: Ka kontribute historike, Topalli nuk donte vetë të hynte