U dërgua me urgjencë te Infektivi, stabilizohet gjendja e deputetit

Report Tv mëson se gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi paraqitet e stabilizuar. Pasdite ai u dërgua me urgjencë te Infektivi në QSUT, por ndërhyrja dhe ndihma e mjekëve ka bërë që gjendja shëndetësore të stabilizohet. Deputeti Alimadhi vuan dhe nga sëmundje shoqëruese, hepatit kronik. Kjo ka qenë dhe arsyeja e shtrimit në spitalin Infektiv. Është në gjendje të stabilizuar por mjeket e kanë vlerësuar për shtrim në spital.


Lajmi kryesor:

I infektuar me koronavirus! Deputeti Alimadhi dërgohet me urgjencë te Infektivi


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?×

Lajmi i fundit

John

Ish-deputeti i LSI: Qeveria të marrë këto dy masa kundër COVID-it, pasi në dimër do ta pësojmë keq