U infektua nga COVID, Imzot Angelo Massafra u dërgua me charter nga Rinasi drejt Barit të Italisë për kurim

Imzot Angelo Massafra, i cili rezultoi pozitiv me COVID një ditë më parë, u dërgua për kurim në Itali. Report Tv ka zbuluar detaje të tjera, ku imzot Angelo Massafra u dërgua me charter  drejt barit të Italisë në orën 14:30 nga aeroporti i Rinasit drejt Barit në Itali.

Një ditë më parë, Konferenca Ipeshkvore Shqiptare, tha se gjendja shëndetësore e Imzot Angelo Massafrës është e qëndrueshme, por ka shfaqur temperaturë të lartë dhe simptomat tipike të virusit. Ai është transferuar për një mjekim më të specializuar në Spitalin “Miulli di Acquaviva delle Fonti” në Bari të Italisë.


Lajmi kryesor:

21 humbje jete dhe 952 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit! Një javë më parë virusi i mori jetën 18-vjeçarit nga Tirana, sot ndërron jetë edhe babai i tij


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Policia informacion zyrtar: Personi ishte lyer me benzinë, u ndalua nga qytetarët