U martua në 'fshehtësi' ! Publikohet fotografia e parë e Ardian Bujupit me bashkëshorten

U martua në 'fshehtësi' ! Publikohet fotografia e parë e Ardian Bujupit me bashkëshorten

Adrian Bujupi

Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi, i cili jeton prej vitesh në Gjermani ka treguar pak javë më parë se është martuar, duke lënë enigmë për publikun dhe fansat e tij vajzën që i vodhi zemrën.

Privatësia për çiftet e njohur është luksi që shpeshherë ata kërkojnë. Të qenurit nën vëzhgim sa herë aludohet për ndarje, ftohje të marrëdhënies apo distancim është paksa e bezdisshme, ndaj këngëtari i njohur Adrian Bujupi ka zgjedhur ta mbajë të fshehtë jetën e tij dashurore.

Mirëpo, një foto e publikuar nga pushimet e çiftit të sapomartuar, të cilët padyshim që sapo t’i shihni do të vëreni se duken një çift i mrekullueshëm ka shuar misterin për bashkëshorten e këngëtarit të njohur.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?



×

Lajmi i fundit

Drejtuesi i Atalantës paralajmëron largimin e Berat Gjimshitit: Erdhi dhe na e tha ndershmërisht

Drejtuesi i Atalantës paralajmëron largimin e Berat Gjimshitit: Erdhi dhe na e tha ndershmërisht