POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U përdor si platformë nga protestuesit e PD-së, rrapi do të zëvëndësohet me ulli (FOTO)

Protestuesi mbi peme

Rrapi përpara parlamentit do të hiqet për t'u zëvëndësuar me një ulli.

Në protestat e PD-së, rrapi është përdorur nga protestuesit si platformë për t'u lëkundër duke rrezikuar edhe jetën e tyre.

Ky rrap është një pemë shumë-vjeçare që qëndron prej shumë vitesh aty

.

Protestuesi mbi peme

 

m.v./G.M.
Komento

Komente

 • Lui: 13/03/2019 15:59

  Po pse more se gjynah te hiqet nje peme qindra vjecare.. Ne boten perendimore ku ne aderojme te shkojme, nese nje peme kalon mbi 30 vjet, ti duhet te marresh leje per ta prere (nese ta japin lejen). Duhet te behet dhe ketu nje ligj i tille. C’faj ka pema qe ai trapi hipen ne peme?! Ajo peme meqenese i ka kaluar me shume se 200 dhe ndoshta edhe 300 vjet, duhej te shpallej monument kulture..

  Përgjigju
 • agim: 13/03/2019 12:01

  Sic kane kryetarin 70 e ca vjec,sic kane zv,kryetarin hajdut me 5 akuza ashtu jane dhe dhe vet,njers mali e te pa gen per zhvillim pra maj,umn te eger.

  Përgjigju
 • Qytetari digjital: 13/03/2019 11:51

  Ate peme e kishin per t'u krruajtur nga poshte, pse ua hoqet vibratorin natyral?

  Përgjigju
 • toni: 13/03/2019 11:30

  pse e pret i late pa shtepi demokratet

  Përgjigju
 • Jepu mend: 13/03/2019 11:18

  30 vjet demokraci edhe majmuni do ish bër njeri.Kjo lloj fare nuk kan për tu bër kurrë njerëz,mendja ësht gjë e madhe

  Përgjigju