U rikthyen në shtëpinë e Big Brother 4 banorët më të votuar nga publiku, gëzim dhe batuta mes ‘të vjetërve’ dhe të ‘rinjve'

U rikthyen në shtëpinë e Big Brother 4 banorët më të votuar nga publiku, gëzim dhe batuta mes ‘të vjetërve’ dhe të ‘rinjve'

Luizi dhe Krara puthen

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër banorët e rikthyer në shtëpinë e Big Brother, pasi nga një televotim dolën më të votuarit nga publiku që i bashkohen shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Një televotim u hap brenda kësaj nate, ku katër nga ish banorët më  të votuar nga publiku, do të kishin mundësi për t’u bërë edhe njëherë tjetër pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP.

Të katër u futën në shtëpi në një moment kur askush se priste. Kjo solli ilaritet mes banorëve, me të ‘vjetrit’ të cilët janë surprizuar nga ardhja e ish banorëve të rinj. Luizi dhe Kiara janë përlotur dhe janë përqafuar me mall.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Çeti: 02/04/2023 11:59

  Asnjehere ska qene e shtirur ,por eshte dashuria e saj,qe e ka mbrojtur edhe kur produksioni dhe opinionistet e kane vene “me shpatulla pas muri” duke i bere presion psikologjik qe ajo te deklaronte se ndjehej e dhunuar nga Luizi. Asnjehere Zhaklina dhe Arbri,dy opinionistet,nuk kane besuar ne dashurine e Kiares.sepse dashuri sipas tyre eshte te besh seks. Kete promovon Zhaklina per vajzat shqiptare,qe te bejne seks mire dhe pastaj te dashurojne dhe jo te dashurojne dhe pastaj te bejne seks,se e puthura dhe perqafimi dhe e ndejtura gjithe diten bashke nuk quhet dashuri. Per Zhaklinen dashuri e “paster”ka qene ajo midis Amosit dhe Deas dhe Kristit e Keisit,sidomos keta te fundit i ka percaktu “nje dashuri shume e bukur”..

  Përgjigju
 • denis: 02/04/2023 09:34

  fatkeqesi per ty o luiz qe u te erdhi prap kjo vajze e shtirur nuk shikoheni me.

  Përgjigju
  • Wendy: 02/04/2023 11:56

   Tani pa Olten nuk ka me Big! Gjithe lezeti ishte "lufta" e saj me Luizin! Edhe Luizi e pranoi vet, madje duke qare!

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Pa doreza, Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre

Pa doreza, Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre