United piketon zëvendësuesin e Solskjaer, 'djall' mund të bëhet tekniku 32-vjeçar

Në Angli janë të sigurt se Manchester United po kërkon një zëvendësues të Solskjaer dhe sot mediat kanë zbuluar një emër shumë interesant. Bëhet fjalë për 32-vjeçarin Julian Nagelsmann, i cili aktualisht drejton ekipin e Salzburg në Austri.

Sipas mediave angleze gjermani është një profil shumë interesant për të zëvendësuar norvegjezin, i cili ditët në Manchester i ka të numëruara. Më herët Nagelsmann është përfolur edhe për drejtimin e Bayern Mynchen, por në atë periudhë bavarezët zgjodhën kroatin Kovac.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët