Vajza e Najada Çomos e uron për ditëlindjen: Dhurata më e bukur që mund t'i bëni mamit, është respektimi i rregullave

Najada Çomo dhe Greis Çomo

Vajza e Shefes të Spitalit Infektiv, Najada Çomos, Greisi i ka kushtuar një mesazh të veçantë të ëmës me rastin e ditëlindjes.

Përmes një postimi në Facebook, ajo shkruan se si çdo ditë tjetër, Najada është në spital në krye të detyrës duke i shërbyer pacientëve të infektuar me COVID.

Ajo thotë se dhurata më e bukur që mund t'i bëni mamasë tuaj është të respektoni rregullat anticovid.

"Sot, si çdo dite tjeter ti je ne Spital, duke i sherbyer me perkushtimin maksimal çdo individi i cili eshte duke vuajtur pasojat e ketij virusi qe ka ndryshuar jetet e secilit prej nesh. Gezuar Ditelindjen mushi. Dhurata me e bukur qe mund ti beni mamit eshte te respektoni rregullat" shkruan Greis.


Lajmi kryesor:

Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo feston ditëlindjen! Urojnë Rama e Manastirliu: Forca e shembullit të saj sot është frymëzim për të gjithë


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kosova kundërshton nismën për bashkëpunim rajonal Ballkani i Hapur, si është sipas jush ky qëndrim?×

Lajmi i fundit

John

Fauci paralajmëron rrezikun nga shtimi i rasteve me koronavirus, por SHBA nuk do futet karantinë