POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Valbona Selimllari bën 'me zemër' fansat, hipën majë shkëmbit dhe rrezikon jetën (Foto)

Valbona Selimllari

Fansat e Valbona Selimllarit janë frikësuar dhe me të drejtë pasi ish-missi shqiptar ka postuar disa foto që me shikim të parë 'të bëjnë me zemër'. Bukuroshja shihet në malin e Jezercës, e veshur krejt sportive dhe ka pozuar në disa foto që të jep idenë se po bie nga shkëmbi.

(Foto e publikuar nga Valbona Selimllari)

Dhe me të vërtetë Valbona ka rrezikuar jetën, pasi një lëvizje e gabuar në këto shkëmbinj të thepisur dhe gjithçka mund të rezultojë fatale. Nuk e dinim që ish-missi kishte një pasion për sportet ekstreme!

(Foto e publikuar nga Valbona Selimllari)

fl.mi.
Komento