Valbona Selimllari bën 'me zemër' fansat, hipën majë shkëmbit dhe rrezikon jetën (Foto)

Valbona Selimllari

Fansat e Valbona Selimllarit janë frikësuar dhe me të drejtë pasi ish-missi shqiptar ka postuar disa foto që me shikim të parë 'të bëjnë me zemër'. Bukuroshja shihet në malin e Jezercës, e veshur krejt sportive dhe ka pozuar në disa foto që të jep idenë se po bie nga shkëmbi.

(Foto e publikuar nga Valbona Selimllari)

Dhe me të vërtetë Valbona ka rrezikuar jetën, pasi një lëvizje e gabuar në këto shkëmbinj të thepisur dhe gjithçka mund të rezultojë fatale. Nuk e dinim që ish-missi kishte një pasion për sportet ekstreme!

(Foto e publikuar nga Valbona Selimllari)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Do të ofrojmë mijera stazhe me pagesë' Bardhi takim me studentët në Elbasan: Do të investojmë në teknologji që të stimulojmë sipërmarrjet e reja