'Verë në Tetor', dhjetëra qytetarë i drejtohen Durrësit për të bërë plazh (VIDEO+FOTO)

DURRES- Ndonëse jemi në muajin Tetor, duket se në vend është rikthyer stina e verës. Këtë të dielë qytetarë të shumtë nga Tirana dhe jo vetëm i janë drejtuar Durrësit për të shijuar rrezet e diellit.

Shqiptarja.com sjell pamje nga plazhi i Vollgës në Durrës ku qytetarët kanë zgjedhur të bëjnë plazh.

Temperaturat e larta duket se do të vijojnë përgjatë gjithë javës, duke na bërë të jetojmë një 'verë', në mes të vjeshtës.

Foto nga plazhi i Durrësit

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento

Komente

  • Ndndjdn: 20/10/2019 18:43

    E shpjegoni dot pse e shkruani tetor me te madhe? Eshte emer i pervecem? S'do kete tetore tjera?!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme