VIDEO/ 14 minuta nga fundi, SHBA rihap ndeshjen kundër Holandës

VIDEO/ 14 minuta nga fundi, SHBA rihap ndeshjen kundër Holandës

McKennie duke festuar

76' / Holandë 2-1 SHBA. Amerikanët rihapin ndeshjen në minutën e 76. Wright pas një rrëmuje në zonë shkurton shifrat dhe i bën më emocionuese minutat e mbetura. Asist nga Pulisic.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ SHBA-ja shumë e lehtë për Holandën, 3 gola dërgojnë 'Tulipanët' në çerekfinale përballë Argjentinës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Vritet roja i sigurisë së Top Channel, eksperti i kriminologjisë nxjerr fotografinë e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit

Vritet roja i sigurisë së Top Channel, eksperti i kriminologjisë nxjerr fotografinë e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit