VIDEO/ Aksion model dhe gol kualifikimi, Gjermania i shënon Kosta Rikës

VIDEO/ Aksion model dhe gol kualifikimi, Gjermania i shënon Kosta Rikës

Gnabry

10'/ Kosta Rika 0-1 Gjermani. Gnabry shënon me kokë në minutën e 10 për Gjermaninë. Një aksion i bukur nga gjermanët bën që krosimi i Raum të shfrytëzohet bukur nga Gnabry. Gol me shije kualifikimi.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Gjermania fitore pa vlerë kundër Kosta Rikës, gjermanët eliminohen nga Kupa e Botës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

DOKUMENTET/ Oligarku i Berishës apo i Ramës? Ja si i lavdëronte Berisha dy firmat e oligarkut rus kur në 2007 zbarkuan në Shqipëri

DOKUMENTET/ Oligarku i Berishës apo i Ramës? Ja si i lavdëronte Berisha dy firmat e oligarkut rus kur në 2007 zbarkuan në Shqipëri