VIDEO/ Dramë për Gjermaninë, Kosta Rika barazon ndeshjen

VIDEO/ Dramë për Gjermaninë, Kosta Rika barazon ndeshjen

Moment nga ndeshja

58' / Kosta Rika 1-1 Gjermani. Dramë për skuadrën e Flick, kostarikanët barazojnë ndeshjen në 1-1 dhe turpërojnë gjermanët që janë jashtë Botërorit deri në këto momente. Tejeda dërgon sferën në rrjetë pas pasigurisë së Neuer.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Gjermania fitore pa vlerë kundër Kosta Rikës, gjermanët eliminohen nga Kupa e Botës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale