VIDEO/ Dy asiste dhe gol, Dumfries dërgon Holandën në turin tjetër

VIDEO/ Dy asiste dhe gol, Dumfries dërgon Holandën në turin tjetër

Festa e Holandës

81' / Holandë 3-1 SHBA. Dumfries shënon golin e tretë për Holandën duke dërguar "Tulipanët" në tetë skuadrat më të mira në botë. Pas dy asisteve në këtë duel, mbrojtësi i Inter gjen edhe golin.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ SHBA-ja shumë e lehtë për Holandën, 3 gola dërgojnë 'Tulipanët' në çerekfinale përballë Argjentinës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Ekonomistët parashikojnë recesion në SHBA këtë vit

Ekonomistët parashikojnë recesion në SHBA këtë vit