VIDEO/ Ego e sëmurë e një kampioni, Cristiano Ronaldo nuk feston fitoren e Portugalisë dhe lë 'në baltë' shokët

VIDEO/ Ego e sëmurë e një kampioni, Cristiano Ronaldo nuk feston fitoren e Portugalisë dhe lë 'në baltë' shokët

Largimi i Ronaldos

Portugalia fitoi 6-1 me Zvicrën në fazën e 1/8 të Kupës së Botës, duke kaluar në çerekfinale teksa gjen Marokun. Në fundin e ndeshjes lojtarët luzitanë kanë festuar me tifozët, ndërsa në një video që po qarkullon në mediat portugeze duket Ronaldo që lë "në baltë" shokët e skuadrës dhe largohet në dhomat e zhveshjes.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Portugalia 'çmonton' Zvicrën dhe gjen Marokun në çerekfinale! Xhaka dhe Shaqiri në hije, Ronaldo në stol (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje