VIDEO/ Faza me eleminim direkt nis me gol, Holanda i shënon SHBA-së pas 10 minutash lojë

VIDEO/ Faza me eleminim direkt nis me gol, Holanda i shënon SHBA-së pas 10 minutash lojë

Depay duke festuar

10' / Holandë 1-0 SHBA. Holanda gjen golin e avantazhit pas 10 minutash lojë. Aksioni nga e djathta e sulmit dhe asisti i Dumfries bënë që Depay të shënonte golin e parë të ndeshjes.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ SHBA-ja shumë e lehtë për Holandën, 3 gola dërgojnë 'Tulipanët' në çerekfinale përballë Argjentinës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Presidenti i Austrisë vizitë zyrtare në Tiranë, do pritet me ceremoni shtetërore nga Begaj! Seancë e posaçme në Kuvend

Presidenti i Austrisë vizitë zyrtare në Tiranë, do pritet me ceremoni shtetërore nga Begaj! Seancë e posaçme në Kuvend