VIDEO/ Gjermania rikthen avantazhin, 6 gola në ndeshjen kundër Kosta Rikës

VIDEO/ Gjermania rikthen avantazhin, 6 gola në ndeshjen kundër Kosta Rikës

Tifozët e Gjermanisë

85' dhe 90' /  Kosta Rika 2-4 Gjermania. Havertz kalon sërish në avantazh Gjermaninë në minutën e 85. Më vonë Fullkrug në të 90+1 minutë dërgon ndeshjen në 2-4. Edhe pse me tri pikë nga ky duel, sërish Gjermania është jashtë Kupës së Botës duke u renditur në vendin e tretë në grupin E.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Gjermania fitore pa vlerë kundër Kosta Rikës, gjermanët eliminohen nga Kupa e Botës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale