VIDEO/ Japonia befason Kroacinë, aziatikët shënojnë golin e parë me Maeda

VIDEO/ Japonia befason Kroacinë, aziatikët shënojnë golin e parë me Maeda

Sulmuesi i Japonisë, Maeda

43' / Japoni 1-0 Kroaci. Maeda kalon në avantazh Japoninë pas asistit të Yoshida. Në minutën e 43 të ndeshjes, një rrëmujë në zonë ka bërë që sulmuesi japonez të kalojë të tijtë në epërsi.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Livakovic hero te ballkanasit, Kroacia kalon pas 120 minutave lojë dhe penalltive Japoninë! 'Dalmatët' luajnë në çerekfinale me Brazilin (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vdiq 4 ditë pasi lindi në martenitetin 'Koço Gliozheni', ReportTv zbardh emrin e viktimës! Familjarët: S’i është bërë asnjë shërbim nga spitali  

Vdiq 4 ditë pasi lindi në martenitetin 'Koço Gliozheni', ReportTv zbardh emrin e viktimës! Familjarët: S’i është bërë asnjë shërbim nga spitali