POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO/ Momenti i dorëzimit të Balilit në një fushë, zbret nga makina e tij dhe hipën te ajo e Ardi Veliut

Report Tv siguron videon ekskluzive të momentit kur Klement Balili dorëzohet te drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Pasi përshëndetet me familjarët te vila e tij në fshatin Stjar pranë Delvinës, Balili hipën në një automjet tip "Benz ML" dhe drejtohet për te një fushë ku duket një ndërtesë e vjetër e cila ka funksionuar si pulari në kohën e diktaturës, pranë fshatit Vane, rreth 3 km larg fshatit të tij. Pikërisht në këtë vend dorëzohet i shumëkërkuari Klement Balili i cili zbret nga automjeti i tij "ML" dhe hipën në "Range Roverin" e Ardi Veliut. 

l.q.
Komento

Komente

 • Ardi: 16/01/2019 05:20

  Ka qene ARDI VELIU I SHUMEKERKUARI I TEPELENES?? TANI I NGRIHEN KEMBET I BIEN KOKES .U BE ARDI VELIU ( GRUPI I TAHIRIT ) TE KAPE BALILIN E ILIR METES .PO BOTA ESHTE RRUMBULLAKE .ESHTE RADHA E VELIUT TE BEJE PARA .KUSH I MBESHTETI KETA ?? GRAMOZ RUCI .DHE PER GRAMOZIN KETA PAGUAN QE BLENE VOTAT TANI DUHET GRAMOZI TE HAPE KASOLLEN E PARLAMENTIT .BRAVO !! KETA JANE PER SOCIALIZEM , SPECIE E KOMUNIZMIT .

  Përgjigju
 • Pilua: 16/01/2019 04:04

  Ke pagoi qe do futet ne burgun me 5 yje?? Degjova QE eshte avokati I saimirit .2 million euro per ta cliruar NGA greku .She greet do Marrin PJESEN E TYRE

  Përgjigju
 • A. L: 15/01/2019 20:14

  Bravo big show keni bere. Ju lumte o qeveri. Shyqyr qe u dorezua vete se per ta kapur kishit.

  Përgjigju