Video/ Qetsori harron që është në Big Brother, lahet zhveshur

Qetsor Harunaj është banori më i ri i Big Brother Vip, por mesa duket ai ende nuk është mësuar me rregullat e shtëpisë dhe faktin që ka kamera në çdo cep, përveç tualetit.

Një video ka qarkulluar në rrjet teksa Qetsori bën një dush, por ai ka harruar që edhe dushi kontrollohet nga kamera.

Qetsori u la pa rroba banjo ashtu siç bëjnë të gjithë banorët e tjerë.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria