Vijat bregdetare më spektakolare në botë (FOTO)

Këto janë vijabregdetare më të bukur në botë, sipas “MailOnline Travel”, e cila ka publikuar një përmbledhje nga libri me fotografi nga David Ross.

Në këtë përmbledhje fotosh, gjenden pamje të mrekullueshme nga Florida, në Zelandën e Re, si dhe nga Ishujt Faroe në Kili.

Pamjet janë të jashtëzakonshme, ku mund të shihni brigje, plazhe, ishuj, oqeane, male, shkëmbinj dhe gadishuj.

Ora 13:24
Vijat bregdetare më spektakolare në botë (FOTO)
1/19
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SPAK duhet të hetojë historinë që tentoi të destabilizojë Shqipërinë