Vila e çiftit të biznesmenëve që u tentua të grabitet në Tiranë, autorët ishin tre (VIDEO)

Report Tv sjell pamjet nga vila e çiftit të biznesmenëve Laze që u tentua të grabitet mbrëmjen e djeshme në zonën e Alliasit në Tiranë. Sipas të dhënave nga grupi hetimor, autorët kanë qenë tre, dy u futën brenda për të grabitur, njëri me armë dhe tjetri kontrollonte për të gjetur lekët, ndërsa i treti i priste jashtë me makinë për t'u larguar.


Lajmi kryesor:

Tentativa e grabitjes dyshohet nga fqinjët ose të afërmit! Vila me kamera, por autorët u futën nga mbrapa! Gruaja: I drejtuan pistoletën burrit, kërkonin lekët


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?