Vrasja e dyfishtë në Laç/ Makina e autorëve ishte nxjerrë një shitje në rrjetet sociale

1593003006_goldineshitje001.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e dyfishtë në Laç ku u ekzekutuan Paulin Gjergji dhe Bujar Lika. Gazetari i Report Tv, Merin Maçi raporton se mjeti tip "Golf 5", i përdorur nga autori Eduart Lamaj, ishte nxjerrë në shitje pak javë më parë në rrjetet sociale. Pas atentatit, ai u gjet i braktisur në një fshat në periferi të Tiranës.


Lajmi kryesor:

Njëri shofer, tjetri me Lamajn në krah, i treti 'roje'/ Autori 'zbërthen' grupin: U kërkova ndihmë 3 shokëve (njëri djali i një polici), pronari i hotelit s'më jepte borxhin e drogës


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

SHBA lehtëson masat anti-COVID, nga nëntori lejon hyrjen e udhëtarëve të vaksinuar plotësisht nga BE dhe Mbretëria e Bashkuar