Zbulohet emri i personit që u ekzekutua në makinë te Komuna e Parisit

Report Tv ka mësuar se është ekzekutuar mbrëmjen e sotme Hekuran Billa, 40 vjeç.


Lajmi kryesor:

I dënuar përjetë në Angli, biznesmen në Shqipëri, 40-vjeçari ekzekutohet me plumb në kokë me silenciator në Tiranë, u qëllua në makinë në ecje! Autorët djegin makinën në Pezë/ VIDEO


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Do të ngresh një bujtinë, fermë apo biznes në fshat? Veliaj prezanton nismën për gratë dhe vajzat e Tiranës