“4 mijë lekë një shishe birrë në bregdet”, pensionisti: Në plazh me domate e djath me vete

8 Gusht, 17:55

Nisur nga tema e ditës për cmimet që ofrojnë zonat turistike në këtë kohë pandemie një nga qytetarët u shpreh në emisionin “Shtypi i ditës dhe Ju” se është e papërballueshme të bëjë pushime dhe aq më tepër të blejë ndonjë gjë kur shkon në plazh. Një shishe birrë kushton 4 mijë lekë tha ai, ndaj i hipi bicikletës dhe marr me vete bukë më domatë e djath dhe as një gotë raki nuk e ble dot se s’kam mundësi, ka thënë ai.

Programe të tjera

Shiko të gjitha