6 dhjetori, Mes BE-së dhe protestës

26 Nëntor 2022, 07:09

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku ka deklaruar se protesta e 6 Dhjetorit e thirrur nga ish kryeministri Sali Berisha, vinte nga një frustrim i deputetëve të opozitës të cilët e shikonin samitin e BE-së në Tiranë si një vlerësim për qeverinë ‘Rama’. Ndërsa ish ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj i konsideroi thirrjet e Berishës si deklaratat më antishqiptare të bëra ndonjëherë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha