A do të futesh në Big Brother? Robert Aliaj në ‘N’kohë’: Ata janë të gjithë rripa jo VIP-a! Edi Rama nuk ka kundërshtarë në art

15 Janar, 21:12 | Përditesimi i fundit: 2022-01-15 21:12:06

Artisti kontravers, Robert Aliaj ka reaguar ashpër për banorët e shoë-t televiziv Big Brother Albania. Për Report Tv, i pyetur nga gazetari Ermal Qori në emisionin “N’kohë”,  nëse e ka menduar ndonjëherë të bëhet pjesë e këtij formati, Aliaj shprehet kundër, duke theksuar se ky program nuk është për të, ndërsa ata që janë pjesë e BB, janë rripa dhe jo VIP-a. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha