A ndiheni i rrezikuar? Mirditori nuk do t’ia dijë: Jam burrë malësor, shtëpinë e ruaj me sfurk e sopatë

13 Maj, 10:18

Në programin e sotëm “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për atentatet mafioze dhe vrasjet e ditëve të fundit. Një zotëri nga Mirdita u pyet nëse ai vet ndihej i rrezikuar dhe tha: Jam burrë malësor dhe nuk kam frikë. Unë zbatoj ligjet e shtetit dhe nuk merrem me drogë ndërsa shtëpinë e ruaj me sfurk dhe sopatë e mbylli ai bisedën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha