Teatër i nëntokës me xham? Dimali pasuron historinë tonë, Kryebashkiakja rrëfehet ‘N’kohë’

16 Prill, 22:29 | Përditesimi i fundit: 2022-04-17 09:52:40

Rrugëtim historik në qytetin Ilir. Në fakte dhe dëshmi reale u realizua këtë të shtunë emisioni “N’kohë” me gazetarin Ermal Qori, në Report Tv. Qytetin e quajtur Dimal, dhe me një histori që na bën krenar të gjithëve, e vizituam së bashku me kryebashkiaken Juliana Memaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha