Balerina tregon momentet e vetëizolimit: Qenka e vështirë, sapo isha mësuar me...

17 Mars, 12:52

Për balerinën Isida Mollaymeri nuk kanë qenë aspak të thjeshta këto ditë izolimi. Ajo tregon në një lidhje për emisionin "Rreze Dielli" se nuk e ka patur të thjeshtë të prishte rutinën e saj në një kohë kur po mësohej me teatrin e ri të Operas dhe Baletit. 

Ajo thotë se vazhdon provat e baletit në shtëpi, edhe pse dy shfaqje janë anuluar. 

  •  

Programe të tjera

Shiko të gjitha