Balluke, gërsheta dhe kombinimet më të ‘çmendura’, ja trendët e verës që duhet patjetër t’i provoni

12 Gusht, 15:28

Vera vjen gjithmonë e nxehtë por me ide të freskëta mbi modën dhe trendët!

Nëse jeni duke kërkuar të bëni një ndryshim në look-un tuaj por ende nuk e dini se çfarë, Xhensila Myrtezaj, Kida dhe Dafina Zeqiri kanë zgjidhjen...balluket!

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha