Be hap dyert Shqipërisë, po tani?

22 Korrik, 23:25

 

Ado Bumçi, pjesë e Grupit të Rithemelimit ka komentuar çeljen e negociatave të Shqipërisë me BE. Në një intervistë për emisionin ‘Pa Protokoll’ të gazetares Anduela Ndreu në Report Tv, ai thotë se ky është një zhvillim pozitiv për vendin, por shumë i vonuar. I ftuar në emisioni "Pa Protokoll" në Report Tv me gazetaren Anduela Ndreu, Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari u shpreh do të ketë plane ekonomike dhe investime në ndihmë jo vetëm për institucionet shqiptare, shoqërisë civile, por dhe për bizneset.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha