"Berisha fitues i BBV"prerje mes Luiz-Olta/Milaim Zeka 'Dallavere vjetër'...komentet epike të Bledi Manes

16 Mars, 13:06

Kontrovers, edhe me origjinën edhe me profesionin e tij. Gazetari i vetëshpallur “Armiku Publik” (Public Enemy) atakues i realitetit ku jetojmë, sot ishte mysafir i emisionit “Rreze Dielli”. Bledi Mane, pas një rrëfimi jetësor dhe profesional u ndal dhe në eksperiencën e tij të fundit në reality show “Big Brother Vip Albania”, ku dha dhe mendimin e tij për disa nga banorët e shtëpisë. Gjithashtu të tjerë personazhë publik ishin "nën lupën" e tij sarkaistike...

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha