Berisha "Non grata" nga SHBA dhe PD/Parlamenti i ri,Basha zgjedh SHBA,jo Berishen

11 Shtator, 07:28 | Përditesimi i fundit: 2021-09-11 08:17:46

Në 30 vjet Sali Berisha ka patur vëmendjen kryesore në opinionin publik për shkak të vendimeve e veprimeve të tij politike, por më shumë se kurrë 24 orët e fundit është figura qendrore e cdo diskutimi politik.

Kësaj radhe jo nga veprimet e tij por nga vendimi Kryetarit të PD Lulzim Bashës për ta larguar nga grupi parlamentar i PD pas kërkesës së vashzdueshme të SHBA e cila e ka shpallur non grata Ish kryeministrin Sali Berisha dhe familjen e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha