Big Brother VIP nën "lupën" e Robert Aliaj

24 Mars, 13:50 | Përditesimi i fundit: 2023-03-24 13:58:29

Në skype nga Brukseli me Robert Aliaj Dragot, komenti për ngjarjet e fundit në Big Brother Vip Albania.

Si e ka parë Kristin brenda shtëpisë më të famshme, Roberti.  Cili është opinioni i tij për lojën në BBV, personazhi më pragmatist aty, më kritiku, më i forti, më inteligjenti dhe kush mund të fitojë. Si mund të menaxhohet fama në këto nivele, çfarë këshille do u jepte Robert Aliaj disa nga konkurenteve specifikisht…

Gjithashtu Roberti u ndal dhe në emocionet për vajzën e tij Gala, e cila prezantoi këto ditë filmin e parë me metrazh të shkurtër.    

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha