Byrek role me kungull dhe djath nga zonja Vjollca

30 Qershor, 10:43 | Përditesimi i fundit: 2021-06-30 10:50:35

Byrek role me kungull dhe djath

Përbërësit:

1 pako peta

1 kg kungull të njomë

1 1/2 lugë gjelle miell

1 gotë qumësht

4 vezë

100 ml vaj

200 gr djath

kopër ose borzilok

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha