Çfarë thonë yjet për muajin mars, e ftuar astrologia Meri Gjini

4 Mars 2019, 10:07 | Përditesimi i fundit: 2019-03-04 10:07:58

E ftuar në studion e emisionit "Rreze Dielli" në Report Tv, astrologia Meri Gjini, tregon se çfarë thonë yjet për muajin mars , si dhe karakteristikat për të gjitha shenjat.

Programe të tjera

Shiko të gjitha