Ç’fsheh Gerta Gixhari? Nga Big Brother te intervistat me VIP, sekretet e moderatores (28 janar 2023)

28 Janar, 20:02

Të vërtetat e pathëna të moderatores Gerta Gixhari. Nga ftesa për Big Brother te prapaskenat e emisioneve me personazhe të njohur si dhe udhëtimet nëpër botë. Gerta tregon gjithçka në programin ‘N’kohë’.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha