"Charlie Chaplin shqiptar", Zef Deda në "Rreze Dielli"

21 Shkurt, 12:43

I ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv ka qenë aktori i mirënjohur i humorit Zef Deda, në një rrëfim të sinqertë për jetën dhe karrierën e tij.

Ashtu sic jemi mësuar ta shohim në gjithçka që rrëfen, plot batuta e humor Zef Deda ka rrëfyer edhe njohjen me bashkëshorten e tij, Rozën, e cila siç thotë aktori është mbështetja e tij më e madhe.

Programe të tjera

Shiko të gjitha