Del video, ja momenti i plagosjes së 27-vjeçarit në Pogradec! Dy të rinjtë dalin nga mjeti luksoz dhe qëllojnë me armë

2 Mars, 22:01

Siç shihet në pamjet e kamerave të sigurisë, të shpërndara nga familja e të plagosurit, pranë një servisi vjen grupi i autorëve me një mjet luksoz dhe njëri me armë që e fut në xhep dhe dëmtojnë motorin e parkuar në pronësi të Alten Jolldashit.