‘Dhe nëpër udhët ku kam ecur s’do ndihet kolla ime e thatë’, Devis Xherahu sjell ‘Kur të jesh mërzitur shumë’

8 Prill, 11:34 | Përditesimi i fundit: 2020-04-08 11:34:47

Këngëtari Devis Xherahu ka sjellë vazhdimisht nga karantina disa prej këngëve më të bukura shqiptare.

Nën shoqërinë e kitarës këngëtari na ka emocionuar me serenata, por ka sjellë edhe Himnin e Flamurit, interpretuar me flaut.

Ndërkohë, po me të njëjtin emocion Devis Xherahu ka interpretuar edhe “Kur të jësh mërzitur shumë” me tekst të shkrimtarit të madh Dritëro Agollit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha