Dhjetori i ‘ndezur’ i demokratëve dhe rrëfimi i i arqipeshkvit të ri

4 Dhjetor 2021, 08:39

Dhjetori i ‘ndezur’ i demokratëve, dy kuvendet që përçanë PD Fati i Partisë Demokratike pas 11 dhe 18 dhjetorit Akuzat dhe kundërakuzat e Berishës e Bashës Na ndiqni në një debat Pa Protokoll me Kreshnik Çollaku, Leonard Karaj, Plator Nesturi, Arber Hitaj, në lidhje skype nga Korca Sorina Koti. Në pjesën e dytë të ‘Pa Protokoll’, intervistë me një rrëfim të pazakonte Sh. T Imzot Arjan Dodaj, Arqipeshkvi I Arqipeshkvisë Metropolitane Tiranë-Durrës i emëruar së fundi nga Papa Francesku.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha