Dita e Çlirimit, ithtarët e diktatorit Enver Hoxhës kryejnë homazhe te Varrezat e Dëshmorëve

29 Nëntor 2022, 10:44 | Përditesimi i fundit: 2022-11-29 22:00:35

Në Ditën e Çlirimit, si çdo vit nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë pjesë në homazhet tek Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë duke përkujtuar këtë ditë. Me parulla komuniste, shallin e pionierit në qafe dhe me foton e diktatorit Enver Hoxha, ato kanë kryer homazhe.

  •  

Kategori të tjera