Dj Sardi e pranon: Më mungon jeta e natës

8 Prill, 14:11 | Përditesimi i fundit: 2020-04-08 14:12:33

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” Dj Sardi thotë se kanë qenë kërkesat dhe fjalët e ngrohta të njerëzve që e kanë bërë vazhdojë muzikën edhe nga karantina, por pranon se I mungon jeta e natës dhe përditshmëria e jetës normale në Tiranë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha