Donald dhe Romeo Veshaj?-Reagojnë Parodistët e Vlorës

10 Shtator, 21:40 | Përditesimi i fundit: 2022-09-12 07:14:13

Teksa e shohin shqetësuese faktin që të rinjtë në fushën e artit nuk preferojnë të qëndrojnë në vendlindje, ata sjellin një rast konkret edhe për Vëllezëri Veshaj:

“Unë kam qenë sebep që dërguam Veshajt në Tiranë, ata ishin të rinj fare të panjohur, Agron Llaka i formoi”- Tha Afrimi

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha